COVID 19 (Koronavirus) ile mücadele

Koronavirüs (Coronavirus) salgını nedeniyle dünyanın içinde bulunduğu kaostan çıkması için elimizden geleni yapıyoruz.

peakEES Enerji olarak koronavirüs salgını ile mücadelede elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Ventilasyon cihazları, oksijen jeneratörleri, havalandırma sistemleri ve bunlara benzer tıbbi amaçlı sistemlerin ihtiyacı olacak Oksijen, Karbondioksit ve Karbonmonoksit gaz ölçüm sensörleri ile sizlere desteğe hazırız…

Oksijen Sensörlerimiz:

  • Zirkonyum Dioksit Oksijen Sensörlerimiz: Özellikle Ölçüm Uzmanı tarafından geliştirilen oksijen sensörü (küçük tasarım, hızlı tepki süresi, kolay montaj, yüksek doğrulukta ölçüm, 10 yıla kadar ömür, …) ile sisteminize kolayca entegre edilebilir.
  • Optik Oksijen Sensörlerimiz: Optik sensörler ile sisteminize uygun bir tasarım gerçekleştirebilirsiniz. Uzun ömürlü sistemler kullanımınıza hazırdır.
  • Elektrokimyasal Oksijen Sensörlerimiz: Çeşitli özelliklerdeki elektrokimyasal oksijen sensörlerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Karbondioksit Sensörlerimiz:

Farklı özelliklerdeki karbondioksit sensörlerimizden size uygun olanı seçebilirsiniz. Sensörlerimiz, düşük güç tüketimi, 15 yıldan fazla ömür, küçük boyutlar, zorlu şartlara (basınç, sıcaklık) uygun, hızlı tepki süresi, farklı prob yapısı ile sizin için geliştirildi.

Karbonmonoksit Sensörlerimiz:

Geliştirilen sistemler için en uygun karbonmonoksit sensörünü yüksek kalite, uzun ömür, yüksek doğruluk ve uygun tasarım ile üretilen karbonmonoksit sensörleri arasından seçebilirsiniz. 10 yıldan fazla ömre sahip sistemlerimiz kullanımınıza hazırdır.